Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2019-11-21

Laplander partnerem szkoły Pines Forest School

https://www.pinesforestschool.pl/

Nowa definicja edukacji


Pines jest brytyjską szkołą leśną opartą na modelu skandynawskim, założoną przez brytyjskich szkolonych przez OCN praktyków szkół leśnych. Nasz etos wyrasta z przekonania, że podejmowanie ryzyka i samodzielna nauka są niezbędne do skutecznego wspierania rozwoju młodych ludzi. Podstawowa zasada naszej działalności stawia społeczność w centrum wszystkiego, co robimy. Koncentrujemy się na relacjach między naszymi uczniami a światem przyrody, jednocześnie promując kompleksowe podejście do nauki. Takie podejście prowadzi naszych uczniów do stania się kompetentnymi, kreatywnymi, inteligentnymi, niezależnymi, pewnymi siebie, odpornymi i współczującymi osobami,, które dbają o otaczający ich świat.

Uczenie się pod gołym niebem niezależnie od pogody czy pory roku. Ponowne zaznajomienie dzieci z przyrodą. Edukacja w zakresie ryzyka i korzyści, kursy tropienia, identyfikacji flory i fauny, budowy schronienia, użycia narzędzi, węzłów, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i stolarki. Wspieranie nauczania nastawionego na rozwijanie wiedzy, kreatywności, odwagi, inteligencji, niezależności, pewności siebie, odporności i współczucia.

Pines z dumą oferuje program, który jest zgodny z oryginalną wizją szkoły leśnej Fredericha Foebela.

Pines oferuje uczącym się możliwość bezpiecznego podejmowania ryzyka, które jest odpowiednie dla nich samych i środowiska, w naszym kompleksie leśnym. Korzystamy z szeregu procesów skoncentrowanych na uczniu, aby stworzyć podstawy dla rozwoju i nauki. Spędzamy 100% naszego czasu na zewnątrz, ściśle współpracując z osobami o różnych umiejętnościach i z różnymi grupami wiekowymi, tworząc społeczność, która dba o środowisko, a także o siebie nawzajem.

Więcej informacji na https://www.pinesforestschool.pl/
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 5868 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Zgodnie z zamówieniem i na czas
2024-05-24
Litraż się zgadza ale razem z talerzykiem
pixel