Kompasy

(ilość produktów: 41)

Kompas kartograficzny to podstawowy ekwipunek każdego wędrowca. 

Zgubiłeś się kiedyś podczas swojej wyprawy survivalowej? Na pewno ciężko jest odnaleźć właściwą drogę, jeśli wokół nas są zasłaniające otoczenie drzewa i krzaki. Kompasy są najlepszymi przyjaciółmi podróżników, a jeśli potrafisz odczytywać poprawnie wartości i wykorzystywać je w trudnych sytuacjach, to nie musisz obawiać się żadnej przygody!  

Kompas na survival

Ten niewielki element wyposażenie czasem potrafi uratować użytkowników z naprawdę ekstremalnych sytuacjach. Biorąc pod uwagę jego niewielkie rozmiary, warto do swojego wyposażenia dodać nawet niewielki kompas survivalowy np. w formie breloku. 

Dysponujemy również asortymentem wysokiej klasy, np. kompasami wojskowymi i kartograficznymi, które dostosowane zostały do potrzeb najbardziej wymagających grup. W naszej ofercie znajdziesz kompas Silva Ranger, jeden z najpopularniejszych modeli kompasów turystycznych.Nieważne, czy jesteś zaawansowanym bushcraftowcem, czy jedziesz na pierwszy obóz przetrwania, zawsze powinieneś mieć w kieszeni lub plecaku kompas!

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 4904 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-08
Ok.
2023-06-07
Bardzo dobra
pixel