Okulary przeciwsłoneczne

(ilość produktów: 25)

Dla wielu z nas okulary to jeden z nieodłącznych elementów codzienności zwłaszcza w słoneczne dni gdy nasze oczy narażone są na szkodliwe działanie promieni UV. Zakładamy je z bardzo wielu ważnych względów. Jedni noszą je dla celów estetycznych, dla innych jest to niezbędny element ekwipunku, który przede wszystkim ma na celu ochronę oczu i zapewnienie jak najlepszej widoczności w różnych warunkach natężenia światła.

Zakładamy je gdy czytamy, prowadzimy auto, udajemy się na długie wyprawy, jeździmy rowerem, pracujemy w warunkach zagrożenia pyłami, opiłkami lub odłamkami lub uprawiamy sporty ekstremalne. Każdy z nas ma różne potrzeby, niezależnie od nich warto, a czasami konieczne jest posiadanie okularów słonecznych, balistycznych lub taktycznych. Warto jest myśleć z wyprzedzeniem by ustrzec się wypadków oraz przykrych konsekwencji wynikających z braku odpowiedniej ochrony naszych oczu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 5128 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-26
wszystko zgodne z opisem, polecam
2023-09-18
Towar przygotowany w niecałe 2h do odbioru po złożeniu zamówienia. Miła obsługa służąca dodatkową poradą. Torba na zakupy gratis;). Nic dodać, nic ująć! 5+
pixel