Butelki i Manierki

(ilość produktów: 119)

Zapas czystej i przefiltrowanej wody na sytuacje awaryjne jest obowiązkowym wyposażeniem podczas wszystkich biwaków. Butelki i manierki pozwalają bezpiecznie przechowywać i zabezpieczać płyny, które są niezbędne do przeżycia w miejscach, gdzie nie możemy po prostu pójść i kupić butelki wody do pobliskiego sklepu.  

Posiadamy w ofercie zestawy wyposażenia, które pozwalają jednocześnie transportować, przechowywać, a nawet zagotować wodę (np. zestaw Pathfinder Campfire Survival Cooking Kit), dzięki czemu mogą posłużyć również jako niezbędna baza do przygotowania posiłku w warunkach polowych.  

Nawet jedna noc w warunkach survivalowych, może zweryfikować twoje słabości i lęki. Warto pamiętać, że jest to przygoda, która powinna być przede wszystkim przyjemnością. Nawet jeśli przygotowanie do niej kosztowało wiele wysiłku, nie wolno ryzykować swojego zdrowia, życia i bezpieczeństwa. Podstawowy ekwipunek wypraw bushcraftowych obejmuje m.in. kubki turystyczne o różnej wielkości, które pozwolą Ci uzupełnić płyny lub zagotować wodę na herbatę.   W naszym sklepie znajdziesz asortyment wyprodukowany przez najbardziej renomowanych i cenionych producentów na całym świecie. Dysponujemy produktami takich marek jak BCB, GSI Outdoors, Helikon-Tex, Kelly Kettle, Kupilka Finland, Made in USA, Pathfinder School, Petromax, Snow Peak, TBS Outdoor, Wildo, Zebra Thailand.   Dbając o zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów podczas wypraw, gwarantujemy wyselekcjonowane wyposażenie najwyższej jakości!

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 4894 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-02
Polecam!
2023-05-31
Będę wnukom opowiadał historię o tym jak dobra była obsługa tego zamówienia ;) 5/5
pixel