McNett

(ilość produktów: 3)

McNett opracował linię produktów McNett Outdoor, ponieważ pomaga ludziom w prawidłowej pielęgnacji i naprawie sprzętu sportowego, turystycznego i outdoorowego. McNett jest mistrzem szybkiej naprawy sprzętu tyrystycznego, z wiedzą, której potrzebujesz, aby wyeliminować sprawnie np. problemy z cieknącym namiotem, kurtką czy butami - i uratować Wam dzień :)

Amerykańskie outdoorowe produkty naprawcze

Amerykańska marka McNett specjalizuje się w wytwarzaniu sprzętu outdoorowego, który bazuje na zestawach naprawczych do odzieży oraz akcesoriów turystycznych. Cechami charakterystycznymi tej firmy są: niezawodność produktów, prostota ich wykonania oraz innowacyjność technologiczna. Jednym z najpopularniejszych produktów McNett jest zestaw łatek naprawczych.

Outdoorowe akcesoria w zasięgu ręki

McNett jest marką oferującą niezbędny sprzęt oraz środki naprawcze, które przydają się podczas wycieczek survivalowych lub outdoorowych. Produkty mają za zadanie zminimalizować trud podróży oraz sytuacje kryzysowe. McNett idzie z duchem czasu, dlatego wypuszcza na rynek designerskie akcesoria. Grupa specjalistów McNett współpracuje z wieloma podróżnikami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 4892 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-02
Szybka dostawa, zgodny z opisem produkt. Czego chcieć więcej, może tylko niższych cen. Pozdrawiam
2023-06-02
Polecam!
pixel