Soto

(ilość produktów: 7)

Japońska firma z tradycjami 

Firma SOTO została założona w 1978 przez Hajime Yamamoto, założyciela Shinfuji Burner, który pracował jako producent palników w Japonii. Hajime Yamamoto zdając sobie sprawę jak długo zajmuje nagrzanie palnika kuchenki w temperaturach nawet -40 stopni jakie notowano zimą w Japonii postanowił zebrać drużynę kreatywnych, młodych, innowacyjnych i inżynierskich umysłów jakie mógł znaleźć, którzy podzielali jego determinację w stworzeniu palnika, którego podgrzanie zajęło kilka sekund, a nie minut.

Niedługo potem dzięki wielkiemu zaangażowaniu i poświęceniu zespołu ustanowiono nowy standard branżowy, który zajmuje zaledwie 15 sekund (20-30 w ekstremalnie niskich temperaturach) na podgrzanie.

Wysiłek i zaangażowanie popłaca

Firma SOTO została wprowadzona na rynek światowy w 2010 roku. Od tego czasu firmę nagrodzono pięcioma prestiżowymi nagrodami branżowymi za wytwarzane przez nią palniki i urządzenia płonące. Dziś już niemal połowa urządzeń produkowanych przez Shinfuji powstaje dzięki testom w ekstremalnych warunkach pogodowych i ręcznie wyselekcjonowanym japońskim materiałom. Za każdym innowacyjnym urządzeniem SOTO kryją się dziesięciolecia doświadczenia, najwyższe standardy bezpieczeństwa i techniczne oraz nieustające kontrole.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 5113 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-19
Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem. Zakup super.
2023-09-19
Ok
pixel