Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Taidea - Kamień TP2005 Splash #600/2000

Kod produktu
34349
Producent
Taidea - Kamień TP2005 Splash #600/2000
Taidea - Kamień TP2005 Splash #600/2000
Taidea - Kamień TP2005 Splash #600/2000
Taidea - Kamień TP2005 Splash #600/2000
146,00 zł
brutto / szt.
14 dni na darmowy zwrot
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Darmowy lub tani zwrot
Darmowa dostawa od 149,00 zł
Kup na Raty PayU 5x0%

Taidea Splash & Go #600/2000 – Szybkie i Efektywne Ostrzenie Noży

Kamień Taidea Splash & Go 600/2000 to praktyczne i wszechstronne narzędzie do ostrzenia, które sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i w warsztacie. Dzięki nowoczesnej technologii Splash & Go nie wymaga długiego moczenia – wystarczy spryskać go wodą i od razu przystąpić do pracy. To rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, szybkość działania i skuteczność.

Technologia Splash & Go – natychmiastowa gotowość do pracy
Kamień wykonany jest z korundu klejonego na zimno, co zapewnia jego wysoką trwałość i wolniejsze zużywanie się. Unikalna technologia Splash & Go eliminuje konieczność długiego namaczania – wystarczy kilka kropel wody, by rozpocząć ostrzenie. To znacznie ułatwia codzienne użytkowanie.

Dwie gradacje – kompleksowe ostrzenie w jednym kamieniu

  • Gradacja 600 – skuteczna do wstępnego ostrzenia oraz przywracania ostrości mocno stępionym krawędziom.

  • Gradacja 2000 – przeznaczona do wygładzania ostrza i wykończenia krawędzi po ostrzeniu na grubszych ziarnach. Pozwala uzyskać wysoką ostrość roboczą.

Dzięki temu kamień umożliwia przeprowadzenie pełnego procesu ostrzenia – od pierwszego etapu przywracania ostrości po końcowe polerowanie krawędzi.

Zestaw gotowy do działania

W komplecie znajduje się:

  • Kamień dwustronny 600/2000

  • Diamentowy kamień wyrównujący – do utrzymywania płaskiej i efektywnej powierzchni roboczej

  • Plastikowe etui – zapewnia bezpieczne przechowywanie i transport

Dla każdego użytkownika
Kamień Taidea Splash & Go 600/2000 to niezawodne narzędzie dla wszystkich, którzy oczekują dobrych rezultatów bez zbędnego przygotowania. Świetnie sprawdzi się do noży kuchennych, narzędzi outdoorowych czy stolarskich. To uniwersalne i trwałe rozwiązanie do domowego lub półprofesjonalnego użytku.

Wymiary 200 x 70 x 24 mm
Gradacja #600/2000
Waga 608 g

 

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Togo sp. z o.o.Więcej
Adres: Starogardzka 15Kod pocztowy: 83-010Miasto: Straszyn k/GdańskaKraj: PolskaAdres email: togo@togo.com.pl
Symbol
34349
Kod producenta
6951258920050
Masz pytanie ? Potrzebujesz pomocy? A może chcesz zamówić przez telefon?
Zadzwoń +48 22 230 20 95
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 5548 opinii
pixel