Nóż Condor Hudson Bay
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Nóż Hudson Bay posiada konstrukcję full-tang. Głownia noża o grubości 5 mm wykonana jest ze stali węglowej 1075 pokrytej ciemną powłoką. Rękojeść noża wykonana jest z twardego drewna orzecha amerykańskiego. Rękojeść wzmocniona trzema mosiężnymi pinami.
W zestawie z nożem znajduje się szyta, skórzana pochwa wykonana z grubej bydlęcej skóry. Pochwa wykonana jest bardzo solidnie i estetycznie - doskonale chroni i trzyma nóż.
Nóż Condor Hudson Bay doskonale sprawdzi się podczas prac obozowych, bushcraftwych i survivalowych. Jest bardzo wytrzymały i sprosta najcięższym zadaniom.
Parametry:
- stal węglowa 1075
- grubość: 5 mm
- długość ostrza: 210 mm
- długość całkowita: 335 mm
- waga: 500 g
- rękojeść: orzech amerykański
- skórzana pochwa
- ręcznie wykonany w El Salvador
Pytania innych klientów
Zapytaj o produkt
Opinie o Nóż Condor Hudson Bay
5.00
Liczba wystawionych opinii: 5
55
40
30
20
10
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Bardzo dobry traperski nóż. W moim zestawie zastąpił siekierę co pozwoliło odchudzić go o kilkaset gram. Wspaniale wykonany pełny szlif w ten sposób że grzbiet noża grubszy jest przy rękojeści i zwęża się ku czubkowi. To rozwiązanie zmniejsza wagę o kilka gram i lepiej rozkłada siły działające na głownię noża podczas pracy.
5/5
Nóż nabyłem w ubiegłym roku latem,z pewnymi obawami.Eksploatowalem go intensywnie.Zastepowal siekierę,używałem go do przygotowania posiłków.Nie ma śladów korozji i zużycia .Jednym słowem b dobry,uniwersalny ,ciężki nóż.Nalezy konserwować trzonek i pochwę.Ja używam do konserwacji olej lnian.Jak na razie jest niezawodny.Polecam.
Dodaj swoją opinię