Nóż Condor Kephart
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 299,00 zł
Nóż Condor Kephart zaprojektowany przez Joe Flowers-a nawiązuje swoją nazwą do pisarza, wielkiego popularyzatora outdooru - Horacego Kepharta.
Nóż posiada konstrukcję full-tang z ostrzem typu spear-point - łączy prostą ale wytrzymała konstrukcję ze świetnymi walorami użytkowymi. Głownia noża o grubości 3 mm wykonana jest ze stali węglowej 1075. Rękojeść noża wykonana jest z twardego drewna orzecha amerykańskiego, bardzo dobrze wyprofilowana i wygodna. Rękojeść wzmocniona trzema mosiężnymi pinami.
W zestawie z nożem znajduje się szyta, skórzana pochwa wykonana z grubej bydlęcej skóry. Pochwa wykonana jest bardzo solidnie i estetycznie - doskonale chroni i trzyma nóż.
Nóż Condor Kephart doskonale sprawdzi się podczas prac obozowych, bushcraftwych i survivalowych oraz jako podręczny nóż na wyprawach lub wycieczkach.
Parametry:
- stal węglowa 1075
- grubość: 3 mm
- długość ostrza: 114 mm
- długość całkowita: 229 mm
- waga: 120 g
- rękojeść: orzech amerykański
- skórzana pochwa
- ręcznie wykonany w El Salvador
Pytania innych klientów
Zapytaj o produkt
Opinie o Nóż Condor Kephart
4.33
Liczba wystawionych opinii: 6
55
40
30
20
11
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
1/5
Opinia potwierdzona zakupem
Nie rozumiem tego. Mój nóż prawdopodobnie jest podróbką. Z tego co widzę te noże mają tłoczone napisy. Inaczej wyglądające. Te u mnie są jeszcze krzywo nałożone i w sieci i na stronie producenta takich nie ma. Sa na ebayu od podejrzanych sprzedawców. Np nazwy noża na głowni nie powinno być!. POWIEM TAK. OSTATNI ZAKUP W TYM SKLEPIE! Mam kilka sprawdzonych sklepów co podróbek nie sprzedają!
Odpowiedź sklepu
Noże importujemy bezpośrednio od producenta z Salwadoru. Condor nie tłoczy napisów na nożach już od ponad 2 lat (zdjęcia w Internecie są archiwalne). Zdjęcie na naszej stronie pochodzi ze strony producenta i przedstawia aktualnie produkowany wzór.
Dodaj swoją opinię