Głownia AE Nordic 105
Wysokiej jakości głownia ze stali damasceńskiej wykonana według ekskluzywnych projektów Brisa Ltd.
Głownia AE Nordic zrobiona jest ze stali nierdzewnej 1095 i 15N20 o grubości 3 mm. Głownia posiada szlif skandynawski. Głownia doskonale sprawdzi się w nożach do codziennego używania w czasie biwakowania, jak i do noży o przeznaczeniu myśliwskim. Głownia charakteryzuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu dobrze sprawdzi się w cięższych pracach.
Głownia AE Nordic jest ładnie wykończona, wykonana z blachy o unikalnych wzorach, dzięki temu po oprawieniu uzyskamy estetyczny nóż do wymagających codziennych oraz biwakowych prac.
Parametry głowni:
Długość | 105 mm |
Szerokość | 27 mm |
Grubość: | 3,4 mm |
Długość całkowita: | 183 mm |
Stal: | stal nierdzewna 1095 i 15N20 |
Do głowni polecana jest Garda R32 lub R35.
Ostrzenie i konserwacja. Nie doprowadzaj narzędzia do nadmiernego stępiania. Ostrz nóż na przeznaczonych do tego osełkach i ostrzałkach. Twoje narzędzie powinno być regularnie czyszczone, suszone i oliwione. Szczególnie po użyciu w wilgotnym środowisku.
Podczas użytkowania zachowaj ostrożność, narzędzie posiada ostre krawędzie, ryzyko skaleczenia. Pamiętaj, aby ostrze było skierowane na zewnątrz ciała oraz z dala od osób postronnych. Używać w rękawicach ochronnych, przechowywać w bezpiecznym miejscu. Trzymać z dala od dzieci. Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.